DUYURULAR
GRAFİK TASARIMCI
13.03.2018

 

AGI Global olarak sektörde 5. Yılında başarı projelerle ilerleyen bir Pazarlama ajansıyız. Son 1 yıldır ivmeli yükselişimizle gelecekte şirketimiz bünyesinde çalışmasını arzu edeceğimiz gençlere önce staj arkasından da iş imkanı vermek istemekteyiz. Bu bağlamda bölümünde deneyimli Üniversiteler ile iletişime geçmek istedik.

 

Stajla başlayıp akabinde uzun dönemli Tam Zamanlı iş imkanına dönüşecek şekilde “Grafiker” arayışımız bulunmaktadır. Genelde yabancı çok uluslu şirketlere hizmet veren şirketimizde İngilizcesi olan programlara hakim kurumsal hayatı öğretip kendisine bilgi ve birikim aktarabileceğimiz aktif olarak 1 genç arayışımız bulunmaktadır. Gerektiğince kendisini geliştirmesi için eğitimlere katılmasına imkan verecek farklı kitleler ve farklı ülkeden insanlarla iletişim kurmasına olanak sağlayacağız. Bu bağlamda temeli sağlam eli pratik arkadaşlardan 1 tanesi ile çalışmak istiyoruz.

 

İlgili arkadaşımızla alakalı seçim yapabilmek için basit bir portfolyo hazırlaması portfolyosu olmayan arkadaşlar arasından seçim yapabilmek içinde tarafımızca verilecek bir çalışmayı hazırlayıp teslim etmelerini isteyebiliriz. Değerli dönüşleriniz bizler için çok önemlidir.

 

Zamanınız için teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

 

 

İlgili dökümanlar